Program na prosinec

Téměř nastal čas Vánoc, a proto Vám v prosinci přinášíme hned několik workshopů, při kterých budete mít možnost vyrobit si originální dárky. Podívejte se na přehled akcí v příštím měsíci, a třeba se na nějakou hned zaregistrujte 🙂 .

Jo, a abychom nezapomněli — stejně jako minulý rok se můžete letos těšit na legendární vánoční párty pro členy a kamarády, která tentokrát připadla na 18. prosince.


[center]

 

[one_half]

Výroba vánočních krabiček

📅 5. a 19. prosince | 💰 ZDARMA

Vyrobte si originální vánoční krabičky na dárky! Díky online generátoru máte možnost navrhnout si vlastní krabičku dle Vašich rozměrů a představ — obal může být z dřevěné překližky, nebo akrylátu.[/one_half]

[one_half_last]

Zdobení triček na termolisu

📅 12. prosince | 💰 100 Kč

Přineste si vlastní tričko, které ozdobíte pomocí nažehlovacích fólií různých barev. Máme připravenou databázi písmen, symbolů a emotikonů s vánoční tematikou. Není potřeba ovládat žádné grafické programy, vlastní tričko vytvoříte snadno a rychle. Vlastní designy jsou však také vítány![/one_half_last]

[one_half]

Vánoční 3D tisk pro rodiny

📅 13. prosince | 💰 150 Kč

Přijďte si do Labu zaskotačit s celou rodinkou! Dětem (a samozřejmě dospělým) vysvětlíme, jak vlastně 3D tisk funguje, ale hlavně budete mít možnost vytisknout si menší vánoční 3D model, který si odnesete domů. Workshop je ideální zábavou na odpoledne pro celou 👨‍👩‍👧‍👦  rodinku s dětmi staršími 8 let.[/one_half]

[one_half_last]

Meet the Makers 10

📅 20. prosince | 💰 50 Kč

Naprosto poslední akcí roku 2019 v PrusaLabu bude již tradiční setkání kutilů Meet the Makers. Opět můžete očekávat několik řečníků, kteří představí vlastní projekty a nakopnou Vás k tvoření.

Rovněž se ohlédneme za českými edicemi festivalu Maker Faire, který se letos kromě Prahy nově uskutečnil i v Mladé Boleslavi, Plzni a Brně.

[/one_half_last]

Vánoční večírek

📅 18. prosince | 💰 ZDARMA

Doufáme, že si na nás po měsíci nadupaném tematickými workshopy uděláte ještě jednou čas, a vánoční pohodu s námi řádně oslavíte🎄.

Na párty můžete očekávat známé tváře z PrusaLabu, živou hudbu, speciální workshop s punčovým nádechem, a mnohem víc, jak ostatně znáte z předchozích Labích pártošek 🎉.

[/center]