3D TISK NA ZAKÁZKU

Soustředíme se na 3D tisk funkčních mechanických součástek, ale i na rozměrné organické objekty.

Rádi vás provedeme celým procesem výroby od prvního náčrtu až k finálnímu výtisku.

Proč zvolit PrusaLab?

Vysoká kapacita
Máme k dispozici desítky tiskáren, díky kterým jsme schopni splnit velké zakázky za velmi krátkou dobu.
Bezplatná konzultace
Poradíme vám ohledně volby materiálu, techniky 3D tisku, struktury modelu, vhodnosti využití tisku apod.
Úprava 3D modelu
Kromě samotného tisku pro vás objekt namodelujeme, a po zhotovení na požadavek i obrousíme a nabarvíme.
Zkušený tým
Náš tým disponuje mnohaletými zkušenostmi s 3D tiskem získanými působením ve firmě Prusa Research.
Naši zákazníci

Jak to funguje?

1
Poptání zakázky

Nahrajte vaši dokumentaci, vyplňte potřebné údaje a odešlete nám poptávku.

2
Konzultace zakázky

Obratem se vám ozveme. Domluvíme se na proveditelnosti, potřebných detailech a ceně zakázky.

3
Potvrzení a vyhotovení zakázky

Pustíme se do práce. Délka zhotovení se liší zakázku od zakázky, vždy však poskytujeme možnost expresní dodávky.

Ukázky naší práce

Socha Venuše v životní velikosti
Maketa elektromotorového statoru
Low-poly socha vlka v životní velikosti

Nezávazná poptávka

Minimální hodnota objednávky činí 2000 Kč. Pokud nemáte 3D model, rádi jej pro vás vytvoříme! Odpověď obdržíte do 48 hodin od zadání poptávky.

  Specifikace poptávky

  Detaily nešetřete! Pole lze zvětšit.

  V případě souborů .stl, .3mf a jim podobných využijte služeb externího uložiště a odkaz připojte do textového pole.

  Neprovádíme velkosériovou výrobu.


  Kontaktní údaje

  Časté dotazy

  Práci nám usnadní a zhotovení zakázkového 3D tisku urychlí správné vyplnění poptávkového formuláře, včetně přiložení náležitě vymodelovaného 3D objektu. Ten preferujeme ve formátu .STL, v případě rozměrných tisků ve variantě .STEP pro lepší manipulaci. Jsme však schopni pracovat téměř s každým typem návrhu.

  Poskytnutí 3D modelu není nutností — viz další bod.

  Obecně platí, že čím specifičtější zadání, tím lépe. Do formuláře doplňte k čemu model slouží, jakou zátěž má vydržet, kde bude umístěn, zda jde o okrasný nebo funkční kus, atd.

  Rádi s vámi zkonzultujeme vaši představu či design, a model následně vytvoříme. Jsme schopni modelovat objekty malé i velké, organické i technické — navrhneme funkční součástku do motoru, podle předlohy zrekonstruujeme model budovy, nebo na základě 3D skenu vymodelujeme personalizovanou bystu.

  Modelování je položka, kterou oddělujeme od samotného 3D tisku. V případě, že byste se rozhodli pro jinou výrobní technologii, 3D model zůstane ve vašem vlastnictví.

  Doba dodání se vždy liší na základě zakázky. Tisky o velikosti pěsti jsme schopni vytisknout do 7 dní od doby, kdy zakázku potvrdíte. Větší výtisky a objekty, které jsou před či po tisku upravovány, pravidelně dodáme do 2 až 3 týdnů od odsouhlasení.

  V případě urgentní potřeby jsme díky vysoké tiskové kapacitě schopni poskytnout expresní tisk, a dobu dodání zkrátit na minimum.

  Výtisky lze vyzvednout u nás v Praze 7, nebo nechat zaslat na vámi určenou adresu.

  Vždy záleží na zakázce a konkrétních specifikacích — na velikosti, počtu kusů, požadovaných vlastnostech a detailu, materiálu i typu tisku. V případě vysokého počtu tiskových hodin (jak u sériové výroby, tak i u rozměrných objektů) poskytujeme množstevní slevu.

  Nezávaznou kalkulaci vám poskytneme vždy na základě řádně vyplněného poptávkového dotazníku.

  Minimální hodnota zakázky činí 2000 Kč. V případě menších tisků můžete využít služeb lokálních výrobců, které naleznete na PrusaPrinters.org (za tyto služby neručíme).

  U výrobní metody FDM je velikost téměř neomezená. Máme zkušenosti s výrobou soch v životní velikosti či replik automobilových motorů v měřítku 1:1. Objekty, jejichž velikost převyšuje tiskovou plochu 3D tiskárny, rozřežeme, vytiskneme po více kusech, a následně zkompletujeme.

  Vysoká tisková kapacita (40x Original Prusa MK3s; 6x Original Prusa SL1) zaručuje proveditelnost malosériové výroby. V případě potřeby jsme schopni zajistit dodávku o stovkách kusů. Objednávky větších sériích přijímáme dle aktuálního vytížení.

  Jakožto součást firmy Prusa Research máme přístup k prémiovým a barevně rozmanitým filamentům a resinům, jejichž nabídka se stále rozrůstá. Zároveň jsme schopni zajistit speciální barvy, které vybereme společně s vámi.

  U větších objednávek rádi zhotovíme prototyp, na základě kterého budete moci posoudit výslednou kvalitu zakázky. V případě potřeby s vámi projdeme několika iteracemi modelu, dokud nezajistíme vaši naprostou spokojenost.