3D TISK NA ZAKÁZKU

Tiskneme funkční mechanické součástky i rozměrné organické objekty. Rádi vás provedeme celým procesem výroby od prvního náčrtu až k finálnímu výtisku.

odpovíme do třech pracovních dnů
konzultace

Jaké služby nabízíme?

FDM
3D tisk z termoplastů
vizuální a funkční prototypování
série více kusů
SLA
3D tisk z pryskyřice
detailní prototypování
Post-processing
lepení, tmelení
povrchová úprava
laserování grafiky
3D modelování
tvorba podle nákresů, předlohy
optimalizace dat pro 3D tisk

Co říkají zákazníci?

Zadání od klienta bylo velmi specifické, a jako jediné východisko se jevil 3D tisk. V PrusaLabu naštěstí vymysleli kompletní řešení,

celková spolupráce proběhla perfektně. Těšíme se na příště!

Pavel Krtouš
manažer produkce
PrusaLab nám pomohl naprototypovat první verzi našeho 3D tištěného dílu na držáky na telefon. S přístupem jsme byli velmi spokojení a hotový výrobek zatím odolává již přes rok v ulicích měst.
Jan Střecha
marketingový manažer
Spolupráce s PrusaLab byla naprosto pozitivní. Musím vyzvednout skvělou komunikaci, rychlé a kvalitní provedení a v neposlední řadě také otevřený přístup ke komplikovanému zadání. Byla radost s nimi pracovat!
Vojtěch Verner
restaurátor

Jak to funguje?

1
Poptání zakázky
Vyplňte potřebné údaje, nahrajte vaši dokumentaci a odešlete nám nezávaznou poptávku.
2
Konzultace zakázky
Brzy se vám ozveme. Domluvíme se na proveditelnosti, potřebných detailech a ceně zakázky.
3
Potvrzení a vyhotovení zakázky
Pustíme se do práce. Délka zhotovení se liší podle náročnosti. Po vyhotovení vás budeme znovu kontaktovat.

Nezávazná poptávka

3D tisk na zakazku

3D tisk na zakazku

Předmět poptávky

Maximum file size: 50MB

Často kladené otázky

Práci nám usnadní a zhotovení zakázkového 3D tisku urychlí správné vyplnění poptávkového formuláře, včetně přiložení náležitě vymodelovaného 3D objektu. Ten preferujeme ve formátu .STEP, .STP, .3MF, .STL, .OBJ. Jsme však schopni pracovat téměř s každým typem návrhu.

Poskytnutí 3D modelu není nutností — viz další bod.

Obecně platí, že čím specifičtější zadání, tím lépe. Do formuláře doplňte k čemu model slouží, jakou zátěž má vydržet, kde bude umístěn, zda jde o okrasný nebo funkční kus, atd.

Rádi s vámi zkonzultujeme vaši představu či design, a model následně vytvoříme. Jsme schopni modelovat objekty malé i velké, organické i technické — navrhneme funkční součástku do motoru, podle předlohy zrekonstruujeme model budovy, nebo na základě 3D skenu vymodelujeme personalizovanou bustu.

Modelování je položka, kterou oddělujeme od samotného 3D tisku. V případě, že byste se rozhodli pro jinou výrobní technologii, 3D model zůstane ve vašem vlastnictví.

Doba dodání se vždy liší na základě zakázky. Tisky o velikosti pěsti jsme schopni vytisknout do 7 dní od doby, kdy zakázku potvrdíte. Větší výtisky a objekty, které jsou před či po tisku upravovány, průměrně dodáme do 3 týdnů od odsouhlasení.

V případě urgentní potřeby jsme díky vysoké tiskové kapacitě schopni poskytnout expresní tisk a dobu dodání zkrátit na minimum.

Výtisky lze vyzvednout u nás v Praze 7, nebo nechat zaslat na vámi určenou adresu.

Vždy záleží na zakázce a konkrétních specifikacích — na velikosti, počtu kusů, požadovaných vlastnostech a detailu, materiálu i typu tisku.

Nezávaznou kalkulaci vám poskytneme vždy na základě řádně vyplněného poptávkového dotazníku.

U výrobní metody FDM je velikost téměř neomezená. Máme zkušenosti s výrobou soch v životní velikosti či replik automobilových motorů v měřítku 1:1. Objekty, jejichž velikost převyšuje tiskovou plochu 3D tiskárny, rozřežeme, vytiskneme po více kusech a následně zkompletujeme.

Vysoká tisková kapacita zaručuje proveditelnost malosériové výroby. V případě potřeby jsme schopni zajistit dodávku o stovkách kusů. Objednávky větších sériích přijímáme dle aktuálního vytížení.

Jakožto součást firmy Prusa Research máme přístup k prémiovým a barevně rozmanitým filamentům a resinům, jejichž nabídka se stále rozrůstá.

U větších objednávek rádi zhotovíme prototyp, na základě kterého budete moci posoudit výslednou kvalitu zakázky.

U prototypování s vámi projdeme několika iteracemi modelu, dokud nezajistíme vaši naprostou spokojenost.