Informace o znovuotevření PrusaLabu

Vážení přátelé, kutilové, členové PrusaLabu,

rádi bychom otevřeli co nejdříve. Opravdu, naše prostory jsou bez vás smutně prázdné a tiskárnám se stýská. Ale bohužel to zatím není možné.

V budově totiž sousedíme se stovkami kolegů z Prusa Research. A hlavním důvodem, proč u nás v posledních třech měsících situace zůstala pod kontrolou, jsou právě obezřetná opatření, která zde byla zavedena. Proto jsme se rozhodli s otevřením počkat (o veškerých omezeních firmy se dočtete více zde).

Plánovaný den otevření je tedy 2. září (datum se na základě situace ještě může změnit). To znamená, že nejspíše přijdeme o možnost řádně oslavit druhé narozeniny PrusaLabu, které by připadly na 6. června. Den znovuotevření proto bude i příležitostí pro oslavu našeho drahého makerspacu. Samozřejmostí je několik dárků našim členům, které mezitím chystáme.

Děkujeme za pochopení a makerství zdar ❤.


P.S.: Potřebujete přesto něco vyprototypovat nebo vyrobit? Rádi to pro vás uděláme! Pro inspiraci se můžete podívat na video ze zakázkové tvorby masek.

[center]

[/center]


P.S.S.: Jako náhradu programu vám každý týden na našem YouTube přinášíme videa — vybrat si můžete z kutilského podcastu MakerTalk, rozhovorů s našimi členy, tutoriálů i reportáží ze zakázek.

[center]

[/center]