Program na únor

 

Ovládání krokových motorků Arduinem

📅 6. února | 💰 200 Kč

Zajímají vás krokové motorky? Propojení stepperů a řídícího programu napsaného v Arduino IDE je jednodušší, než se zdá. Vhodné pro začátečníky, kteří se chtějí přiučit něco nového, ale i pro zájemce, kteří už mají vymyšlený vlastní projekt.


První kroky k Arduinu

📅 12. února | 💰 250 Kč

Možná se na krokové motorky ještě necítíte — nezoufejte však! Je tu pro vás workshop, který představí základní koncepty programování, které si sami vyzkoušíte na desce Arduino UNO.


Základy 3D tisku

📅 13. února | 💰 1200 Kč

Na školení vás lektor Myšák provede základními pravidly a postupy práce na 3D tiskárnách. Získáte náhled do teoretické a softwareové části, porozumíte výrobním datům a sami si vyzkoušíte praktickou část, při které si vytisknete svůj první 3D objekt.


Modelování ve Fusion 360

📅 22. a 29. února | 💰 2100 Kč

Pokud to s modelováním myslíte vážně, Fusion 360 je tou správnou volbou. V dvoudílném kurzu začínáme od úplných základů, kdy vás seznámíme s principy 3D modelování, vy potrápíte svou představivost, ale především se naučíte modelovat (a odnesete si oficiální certifikát od společnosti Autodesk potvrzující vaše schopnosti).


Design grafických podkladů pro řezací plotr

📅 27. února | 💰 400 Kč

Chcete realizovat vlastní návrhy na plotteru, ale nevíte, jak na to? Za dvě hodiny vás naučíme vektorově kreslit v open-source grafickém editoru Inkscape, seznámíme vás se softwarem Silhouette Studio, a představíme vám náš plotter Silhouette Cameo, na kterém vyřežeme vámi navrhnutou samolepku.


Meet the Makers 11

📅 28. února | 💰 50 Kč

V pořadí už jedenácté setkání všech kutilů, tvůrců, designérů, makerů. Chtěli byste u nás vystoupit, nebo máte tip na zajímavého hosta? Napište nám na info@prusalab.cz.

Publikováno 30. 01. 2020 v kategorii Novinky

Sdílejte

Back to Top