Říjen 2019 v Labu

Zajímá Vás, co se u nás v říjnu dělo? Připravili jsme si pro Vás krátký přehled zajímavých událostí z minulého měsíce, a odhalujeme plány na měsíc příští 🙂 .


Členství za 99 Kč pokračuje

Naše nové Starter pack členství jste vzali přímo útokem — využilo ho totiž přes 50 lidí. No a pokud jste tak ještě neučinili, připomínáme, že jednou v životě si může tento typ členství pořídit každý, včetně všech výhod, které se pojí k ostatním členstvím:

24 hodin tisku na tiskárnách Original Prusa i3 MK3 zdarma;

• 2 x 15 minut na laseru Narran zdarma;

přístup na stroje v PrusaLabu

velmi přívětivé ceny za užívání strojů;

• a další…

Členství od 99 Kč/měsíc

 

Portfolio výrobků Made In PrusaLab

Jistě jste si již všimli, že na hlavní stránce našeho webu se objevil přehled výrobků, které vznikly v PrusaLabu. Jednotlivé položky můžete filtrovat dle technologií, které byly k jejich výrobě použity. Položky zvýrazněné hvězdičkou (momentálně Reflexe a Prusa Race) navíc obsahují rozsáhlé vyprávění o výrobním procesu, ale i další zajímavosti a fotky. Do portfolia plánujeme pravidelně přidávat nové výrobky.

Pokud byste se chtěli Vaším výrobkem z Labu pochlubit i Vy, máte možnost — stačí vyplnit formulář, my už zbytek zařídíme 🙂

 

Pravidelné kutilské tipy

[one_half][/one_half]

[one_half_last][/one_half_last]

Nově Vám také každý měsíc přinášíme tipy na produkty, které by se třeba mohly stát Vaším dalším projektem. V říjnu to byla například vylaserovaná mapa, mechanické počítadlo (na videu), nebo třeba chytrý 3D vytisknutý držák na toaletní papír. Říjnové kutilské tipy si můžete zobrazit zde.

 

Report z Reflexe

Na začátku října tým v čele s architekty Adamem Ciglerem a Petrem Vackem úspěšně debutoval světelnou instalaci Reflexe na pražském Signal Festivalu. Do zrcadel se zahledělo přes 65 tisíc diváků, a tak jsme jako poděkování připravili do našeho nového portfolia rozsáhlý příspěvek, který dokumentuje vývoj instalace od samotného počátku.

Polovina autorského dua Petr se naposledy za instalací ohlédne na Meet the Makers 9, kde mimo jiné bude hovořit třeba o programování komplexních animací.

 

Workshop 3D vytisknutých šperků

Kromě pájení, laseru nebo třeba prvního školení na SL1 jsme v říjnu uspořádali také workshop na 3D tisk různých šperků. Účastníci workshopu si vytiskli náušnice, náramky, přívěsky nebo prsteny. Více fotek naleznete v portfoliu výrobků.

 

Listopadový a prosincový program

Pokud rádi plánujete dopředu, v programu naleznete již některé prosincové události v Labu, včetně pár nových akcí i v listopadu. Popisky budeme ještě postupně doplňovat, ale data jsou už pevná, a tak si je můžete zapsat do kalendáře 🙂