Vánoční reflexní večírek

Důležité informace:

Přátelé! Chtěli bychom vás opět pozvat na vánoční mejdánek, který 18. prosince v PrusaLabu pořádáme. Rádi bychom zapařili se všemi členy, parťáky a kamarády labu! Pokud jste s námi už déle, už totiž víte, že Labí párty mají co do sebe. A pokud ne, alespoň to s námi zakusíte 🎉.

A že je co oslavovat! PrusaLab úspěšně operuje už rok a půl. Za tu dobu nám tu prošly stovky členů, a tudíž stovky různých projektů. Letos jsme v rámci kutilského festivalu Maker Fair zavítali do 4 krajských měst, a k nám se naopak sjely exotické návštěvy třeba ze Španělska, Ameriky, nebo z Brna.

Jistě jste zaznamenali instalaci Reflexe, která u nás k příležitosti letošního Signal Festivalu vznikla. Podíleli jsme se na ní my, ale také řada z Vás! Jako poděkování jsme mimo jiné připravili krátký film, který dokumentuje instalaci od samotného počátku až k premiéře v Anežském klášteře.

Samozřejmě se můžete těšit na živou hudbu v podání 🎧 DJs Kohl & Ben a Michala Průši alias DJe NodeM.

Jelikož jsme to my, ani o Vánoce si neodepřeme trochu kutění. Těšte se na 3 stanoviště s workshopy, kde si vyrobíte cedulky na dárky, rozblikáte stromečky ze dřeva a taky trochu zazávodíte na dráze Prusa Race.


PROGRAM
WORKSHOPY A POVÍDÁNÍ
17:30 — výroba svátečních pohlednic a cedulek na dárky se Zuzkou na palubě
17:30 — stavba vlastních závoďáků a soutěžení na dráze Prusa Race v dílně
18:00 — rozblikávání vyřezaných stromečků s Altairem na můstku
19:30 — premiéra making-of Reflexe

PÁRTY
20:00 — nástup DJs


Zkrátka a jasně — zapište si 18. prosince do diářů, v PrusaLabu to odpálíme. Každý současný i bývalý člen má vstup + 1 zdarma, tzn. přijďte s kamarádem, přítelkyní či manželem! Pokud jste s námi už déle, už totiž víte, že Labí párty mají co do sebe. Jen se nám prosím registrujte!

Pro koho je kurz určený?

Pro kamarády, parťáky a současné i bývalé členy PrusaLabu + 1

Co si vzít s sebou?

  • dobrou náladu, a vzorek cukový ať se pozná jací jste makeři
  • Zaregistrovat se
  • Odhlásit se

Zaregistrovat se

Odhlásit se

Back to Top