Listopad 2019 v Labu

Listopad byl plný novinek, a proto je tento měsíčník o něco delší, než obvykle. Nezoufejte však, je to z čistě pozitivních důvodů — představili jsme totiž hned několik zlepšení, které Vám pobyt v Labu jen zpříjemní.


Kompletně nový systém členství!

Jak už si někteří z Vás mohli všimnout, v polovině měsíce jsme potají spustili nový systém členství v PrusaLabu. Při změnách jsme brali v potaz Vaši zpětnou vazbu, a troufáme si říci, že naše členství je nyní ještě výhodnější, vstřícnější a lepší, než kdykoliv předtím.

Kromě začátečnického Starterpacku za 99 Kč jsou nyní zbylá členství odstupňována podle výhod a náročnosti využití našich strojů a zařízení.

Junioři mají možnost za 199 Kč na měsíc docházet do Labu jednou týdně (Čt, Pá, nebo So). Nebudou tak platit za čas, který by v případě dřívějšího členství (za 700 Kč) nevyužili.

Senioři zaplatí za měsíc 499 Kč, a získají k nám přístup po celou otevírací dobu (St, Čt, Pá i So). Dále získají výhody v podobě možného vlastního úložného prostoru, rezervací na stroje a slev na akce pořádané PrusaLabem. V neposlední řadě je na toto členství možné uplatnit 50% studentskou slevu.

Profi členství je určeno pro ostřílené kutily, kteří chtějí využít plný potenciál PrusaLabu. Za 1599 Kč měsíčně mohou očekávat všechny předem nastíněné výhody, ale hlavně také bezplatné využití všech členům dostupných strojů.

 

Přehled nových členství

Naučné stavebnice

Chcete se rozhoupat k nějakému tvůrčímu projektu, popř. si osvojit novou dovednost, ale zkrátka nevíte, kde začít? Pak Vám přijdou vhod naše kity, které mají za cíl Vás seznámit s technologiemi a stroji v Labu, a naučit Vás něco nového. Na výběr máte hned několik zařízení, které se liší náročností i využitím jednotlivých výrobních postupů.

Kity poslouží také jako vhodné dárky pro někoho, koho byste chtěli postrčit směrem ku kutilství. Díky jasným a stručným návodům jsou některé z kitů vhodné i pro děti. Se stavebnicemi Vám ale samozřejmě milerádi pomůžeme i my.

K zakoupení je naleznete na naší recepci, o podrobnostech se můžete informovat zde.

[one_third][/one_third]

[one_third][/one_third]

[one_third_last][/one_third_last]

Dárkové poukazy

Pokud chcete někoho obohatit o krásy makerství, nemusí to být jen skrze naše kity. K příležitosti Vánoc nabízíme dárkové poukazy, které zároveň slouží jako menší, ale elegantní stavebnice.

Vouchery lze vystavit na jakoukoliv částku. Uplatnit je lze pak na členství, praktické workshopy i profesionální školení pořádané PrusaLabem.

I dárkové poukazy zakoupíte na naší recepci.

[one_half][/one_half]

[one_half_last][/one_half_last]

Zlevněný ceník práce na strojích

Spolu s novým členstvím jsme zjednodušili a zlevnili ceník práce na strojích. Méně teď zaplatíte např. u tiskárny Original Prusa SL1 nebo na laseru Narran. Kompletní přehled změn naleznete zde.

Přehlednější rezervace laseru

Na web PrusaLabu jsme přidali kalendář, který Vás informuje o aktuálních rezervacích na laser. Rovněž jsme pozměnili dobu, ve které je možné si laser rezervovat — nově je to 15:00 až 19:00 ve středu, čtvrtek a pátek a 09:00 až 12:00 v sobotu. Pro rezervaci postupujte dle kroků vytyčených na stránce kalendáře.

Návody na stroje

Pro dva z našich strojů jsme vypracovali návody — na detailu plotteru a termolisu teď zjistíte, jak se stroji operovat, a úspěšně vyrobit například triko s vlastním designem. V případě nejasností samozřejmě ale neváhejte oslovit mistra, který Vám s výrobou poradí.

Prosinec v PrusaLabu a vánoční večírek

Téměř nastal čas Vánoc, a proto Vám v prosinci přinášíme hned několik workshopů, při kterých budete mít možnost vyrobit si originální dárky. Kromě toho nás čeká desáté setkání Meet the Makers, kde můžete čerpat inspiraci na rok příští. Připomínáme také, že od 23. prosince máme vánoční prázdniny, a v dílně Vás uvítáme zase 8. ledna. Pro přehled prosincových událostí klikněte zde.

Jo, a abychom nezapomněli — stejně jako loni se můžete letos těšit na legendární vánoční párty pro členy a kamarády, která tentokrát připadla na 18. prosince. Neváhejte, a dejte nám vědět registrací, že dorazíte.