Elektrolab hledá parťáka/parťačku!

V prototypové dílně hledáme posilu do naší hi-tech laboratoře Elektrolab! Máš zkušenosti s vývojem elektronických obvodů? Dokážeš vyprototypovat zařízení, které umí komunikovat přes bezdrátové sítě, nebo třeba rozhýbat robotické rameno? Dobře poslouchej, protože brány Elektrolabu se otevírají těm nejlepším ninjům s páječkou.

Zaujali jsme tě? Tak teď trochu odborněji:

Naše řady bychom chtěli rozšířit o parťačku či parťáka, které/mu nedělá problém navrhování obvodů včetně výkonové elektroniky, digitální a radio komunikace, práce s mikrokontrolery a integrací běžných vývojových platforem ve světech through hole i SMT.

Nejdůležitější kvalitou je schopnost kreativně řešit technické problémy. Zařízení chceme nejen vyprototypovat a „sbastlit“, ale někdy také připravit pro sériovou výrobu a strojní osazování. Klademe důraz především na multilayer DPS/PCB design pro embedded elektroniku a programování mikropočítačů. Ale i zkušenosti s výrobními procesy, certifikacemi nebo dalšími technologiemi (například 3D tisk, laser a atd.) u nás najdou uplatnění.

V Elektrolabu běžně pracujeme na několika projektech naráz, takže je nutná především samostatnost. O týmovou oporu však u nás není nouze. V naší plně vybavené dílně nalezneš nejen potřebné vybavení, ale především i správnou hackerskou atmosféru a tvořivého ducha.

Co od tebe očekáváme:

  • časovou kapacitu 80 až 160 hodin měsíčně;
  • týmový duch podpořený samostatností;
  • zkušenosti s výše popsanými oblastmi.

Co za to nabízíme:

  • férové ohodnocení;
  • neustále se rozrůstající firemní benefity;
  • možnost seberealizace na krutých přesahových cutting edge projektech;
  • členství v nejlepší dílně široko daleko 😊;
  • prezentace práce po celém světě.

Na mail info@prusalab.cz nám napiš pár vět o tom, proč bys právě ty měl/a být součástí týmu Prusalabu. Do hlavičky napiš „Chci do Elektrolabu!“, přilož životopis, portfolio, nebo cokoliv jiného, čím se nám chceš představit. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.