CO NABÍZÍME?

NEJLEPŠÍ MAKERSPACE VE MĚSTĚ!

Laser Narran Nova 63

Laserový plotr Nova 63 je osazen CO2 trubicí o výkonu 100-130 W. Je možné na něm řezat a značit širokou škálu materiálů, např. papír, dřevo, překližku, textil, kůži, plexisklo a další plasty, korek.

CNC router Konečný

CNC router Konečný s pracovní plochou 1 x 2 m. O pohyb frézky se starají kuličkové šrouby a podepřené tyče. Je vhodný na řezání těchto materiálů: Hliník Dural PVC a HPS desky Plexisklo Dřevo MDF Překližka Dibond Extrudovaný polystyren   CNC je k dispozici jen po předchozí domluvě a vždy s asistencí zkušeného lektora.

Prusa i3 MK3 MM

Model Original Prusa i3 MK3 je nástupcem 3D tiskárny Original Prusa i3 MK2. Ta obsadila, mimo jiné, první místo v letošním testu 3D tiskáren prestižního amerického časopisu MAKE a skoro po celý rok byla v čele žebříčku nejlepších tiskáren podle uživatelů webu 3Dhubs.com. Nová MK3 je ale ještě lepší!

Form2

Profesionální 3D tiskárna, která tiskne modely tvrzením polymeru UV světlem. Díky tomu je schopná tisknout nejmenší detaily.

CNC frézka Haas VF2SS

Velmi rychlé vertikální obráběcí centrum Super-Speed. 30″ x 16″x 20″ (762 x 406 x 508 mm), kužel ISO 40, vektorový pohon 30 hp (22,4 kW), 12 000 ot./min., přímý náhon „inline“, postranní měnič na nástrojů, rychloposuvy 1 400 ipm (35,6 m/min.), modulu detekce výpadku napájení, programová paměť 1 GB, 15″ barevný monitor LCD, USB port,

Soustruh Haas TL1

Nové kryty a celkově lepší výkonnost a značně tak převyšují dřívější modely soustruhů, náš soustruh TL-1 má maximální pracovní posuv 406 ×762 mm. Oběžný průměr kolem předního krytu je 406 mm a nyní nově čelo vřetena A2-6 s průchodem 76,2 mm a možností osazení volitelného tříčelisťového ručního sklíčidla o velikosti 203 nebo 254 mm.

Vákuový lis VF 500

Vákuový lis VF500 má pracovní plochu 500 x 500 mm a zdvih formy je 150 mm. Lis je určen pro vákuové tvarování termoplastových desek a fólií do tl. 5mm.

Elektrodílna

Naše elektrodílna je samostatná místnost v srdci Labu, kde najdete spoustu nástrojů a přístrojů pro bastlení.

Manuální dílna

V manuální dílně najdete vše, co byste hledali v dílně u svého dědy. K dispozici vám jsou klíče, šroubováky, rašple, pilníky, pilky, svěráky, modelářská bruska nebo vrtačka.

Komunita

Komunita

Víme, že k práci na projektu je potřeba kvalitní prostor pro brainstorming. U nás ho samozřejmě máte, včetně kafe ;-).

Školení

Školení

Pro práci na každém našem stroji vám zajistíme vstupní školení, po kterém můžete rozjet práci na svých projektech!

Přednášky

Přednášky

V pravidelném měsíčním programu najdete přednášky od zajímavých makerů, tvůrců, startupistů 

Nechte si zasílat novinky z PrusaLabu

Back to Top